Meist

Mirtel Design’i disaineriks ja loojaks on Kristel Suik. Kristel on lõpetanud Euroülikoolis moekunsti ja disaini teaduskonna ning on samal erialal töötanud aastast 2003.

Juba väikese tüdrukuna tegelesin ma riiete modelleerimisega. Minu vanaisa oli omal ajal väga andekas rätsep ning suureks inspiratsiooniks ka minule. Tema kireks, nagu minulgi praegu, oli luua rõivaid, mis sobiksid kliendile kui valatult. Minu huvi rõivaste disainimise ja loomise vastu süvenes ajal, kui töötasin kosmeetikuna. Ilueksperdi tööd hinnatakse tihtipeale tema enda stiili ja välimuse järgi, mistõttu oli minu jaoks väga oluline näha välja terve, kaunis ja korrektne. Nii nagu teisedki kosmeetikud, otsisin ma endale stiilseid, mugavaid ja vastupidavaid ametirõivaid. Tihtipeale oli aga kõiki neid omadusi ühes rõivas üsna raske leida.

Mirtel Design on sündinud tänu minu teadmistele, kogemustele ja ambitsioonile. Neid rõivaid modelleerides mõtlesin ma ametite peale, mida iseloomustab liikuvus, praktilisus ja professionaalsus. Meie riided sobivad nii meditsiini- kui ilutöötajale ehk kõigile, kes soovivad vastupidavat, stiilset ja praktilist töörõivast.

Mind edasiviivaks jõuks on rahulolev, kaunis ja õnnelik klient. Mul on äärmiselt hea meel anda oma panus ilu- ja meditsiinitöötajate ametirõivaste turule, luues rõivaid, mis on valmistatud kvaliteetsetest ja vastupidavatest kangastest ning on samal ajal kaunid ja stiilsed.

Tervis – Ilu – Armastus
Kristel Suik

Disainer Kristel Suik