TINGIMUSED

TELLIMINE

Tellimusi on võimalik teostada E-poe kui ka telefoni ja e-maili kaudu: contact@mirteldesign.com. Telefoni teel edastatud tellimus kinnitatakse e-mailiga. Tagastatav toode peab olema müügikõlblik, toode peab olema pesemata ja kandmata. Me ei vastuta transiidil kaduma läinud tagastatavate rõivaste eest. Mirtel Design’i rõivad on ainulaadsed ja kõik disainid Eesti Vabariigi autoriõiguse seadusega kaitstud. Autoriõiguse rikkumise puhul on TOP TEXTILE OÜ-l õigus nõuda kahjude hüvitamist.

HINNAD

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Hinnad ei sisalda tikandit, toote pakendit ja saatmist. Mirtel Design jätab endale õiguse muuta hindasid ette teatamata. Mida suurem kogus, seda soodsam on hind.

MAKSMINE

E-poest ostes tuleb tasuda 100% tellimuse hinnast ning valida kättesaamine. Rõivaste eest on võimalik maksta sularahas esinduses ning pangaülekandega esitatud arve alusel. Pangaülekande palume teha saajale: TOP TEXTILE OÜ Swedbanga kontole: EE152200221024772708

SAATMINE

Soetatud rõivastele on võimalik järgi tulla Tallinnasse, aadressile Raua 55. Muudel juhtudel on võimalik kasutatda saatmist pakiautomaatidesse (Itella SmartPost, Omniva, DPD) või kullerteenust (ELS, DPD). Laos olemasolevad tooted saadetakse 2-4 tööpäeva jooksul. Tooted, mida laos ei ole, saadetakse 1 kuni 3 nädala jooksul. Laovarude kontrollimiseks võta meiega ühendust. Rahvusvaheliste pakkide saatmise puhul vastutab tellija võimalike tollimaksude ja muude võimalike tasude eest. Lisainformatsiooni kõsimiseks kontakteeru Maksu- ja Tolliametiga.

TAGASTAMINE

Kui toote kättesaamisel selgub, et toode ei vasta Teie ootustele või ei sobi, siis on Teil õigus toode tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastamisele kuuluv toode peab olema originaalpakendis, kasutamata ja müüdavas konditsioonis. Toote tagastamiseks otsi üles kauba ostutsekk, arveleht või muu ostu tõendav dokument.

-Toodet saab vahetada või tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Me ei aktsepteeri tagastusi 14 päeva möödudes, välja arvatud juhul kui oled toodet õigesti hooldanud ja tavapäraselt kasutanud, kuid sellel ilmneb puudus, mille puhul võib eeladada, et tegemist on tootmisveaga.

-Toodet saab tagastada siis, kui toode on kandmata, pesemata ja originaalpakendis. -Toodet ei ole võimalik tagastada siis, kui toode on Teie soovi järgi disainitud, Teie soovitud tikandiga või muul põhjusel, mis takistab meil toodet uuesti müümast.

-Kui toode on Sulle saadetud ning soovid toodet tagastada posti teel, tuleb Sul tasuda toote eest tasutud saatmiskulud.

ERITELLIMUSED

Mirtel Design teostab ka eritellimusi. Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust contact@mirteldesign.com Pea meeles, et tagastamisele mittekuuluvad tooted on eritellimusel valmistatud tööriided, tikandiga tooted ning rõivad, mis on kataloogis olevatest teise värvikombinatsiooniga.